המלצות

משפחת אברהמי

r-2720רייצ'ל היא צלמת מדהימה ומוכשרת שמצליחה לתפוס רגעים קטנים ולהפוך אותם לתמונה מושלמת עם חיוך, סבלנות וגישה מדהימה לילדים, הפכה רייצ'ל את חווית הצילום ליום כיף משפחתי והכי חשוב שזאת פעם ראשונה שמישהו גרם לבנות שלי לשתף פעולה מול המצלמה – והכל בזכות הקסם של רייצ’ל.

רייצ'ל - תודה על אלבום מושלם וחוויה מדהימה, מחכים בקוצר רוח לפעם הבאה.

משפחת אברהמי

משפחת סמוחה

לריצ'ל היקרה, תודה רבה על הצילומים המדהימים שעשית לנו באירוע המרגש בחיינו.IMG 7800r

נהנינו כל כך והתוצאה יצאה פשוט יפהפיה!
את מוכשרת ונעימה וכייף לעבוד איתך.
כולנו נהנינו מהחוויה.

רואים ומרגישים את המקצועיות והרעיונות היצירתייםשלךדרך התמונות!

משפחת סמוחה

רותם ליטמן

הזמנו את רייצ'ל לצלם את אירוע הברית של בננו, יונתן, אחרי שזכרנו לטובה את העבודה שלה בברית של האחיין שלנו לפני מספר שנים. היא הגיעה מוקדם לאירוע, עמדה לרשותנו בכל רגע, והכווינה אותנו במיקום ובהעמדות של התמונות המשפחתיות. היא בילתה הרבה עם הילדים הרבים שהיו באירוע והוציאה תמונות מדהימות שלהם. לאחר מספר ימים קיבלנו את התמונות הנבחרות הערוכות. התוצאות נהדרות, ורייצ'ל נתנה לנו מיוזמתה גם קצת מעבר לכמות התמונות שהוגדרה מראש ("היה קשה לבחור, היו שם המון ילדים חמודים"). והכל, מהשיחה הראשונה, דרך האירוע ועד למסירת התמונות - בכיף, עם צחוק מדבק וחיוך מכל הלב.

טלי סגל

עשיתי צילומי היריון אצל רייצ'ל ומעולם לא הייתי מרוצה מצלם מקצועי כמו שהייתי מרוצה ממנה! היא גרמה לי להרגיש בנוח, הצילומים עברו באווירה חופשית, כיפית ונעימה. רייצ'ל יודעת להדריך ולהנחות את המצולמים שלה באופן כזה שהתמונות שלה יוצאות מעבר למצופה!
אין ספק שאמליץ על רייצ'ל לכל מכריי, כמו גם שאין ספק שאזמין שוב את שירותיה.
רייצ'ל - תודה על חוויה נעימה, על תמונות מקסימות ועל זכרונות נעימים מתקופה כה לחוצה, מבלבלת, מרגשת ומשמחת בחיי.
בקיצור - ממליצה בחום!

טלי סגל, אפריל 2015

משפחת נחליאלי

הי, אנחנו רוצים לתת לכם המלצה חמה על רייצ׳ל מורי, צלמת מוכשרת ואיכותית שמוציאה תחת המצלמה שלה תמונות מקצועיות ויפות להתעלף!!! יש לנו מצלמות טובות (סטילס ווידאו) ואנחנו משתמשים בהן הרבה. ובכל זאת שכנתבקשנו להביא לגן ולביהס של הילדים תמונות משפחתיות ליום המשפחה גילינו שאין לנו מספיק תמונות ביחד. הגענו לרייצ׳ל כל המשפחה. הילדים היו נרגשים ורייצ׳ל ידעה איך לעבוד איתם בהנאה ג ד ו ל ה!! נהנינו מאוד מהחוויה והתמונות המשפחתיות יצאו הורסססססות!!! חובה לכל משפחה

משפחת נחליאלי